• Współpraca dla firm

  Współpraca z firmami

  Współpracujemy z firmami budowlanymi, odzieżowymi, meblowymi, które od lat darzą nas zaufaniem

  Współpraca na wysokim poziomie
 • Współpraca dla firm

Współpraca z firmami

Ogromne doświadczenie w organizacji przewozów międzynarodowych oraz współpraca z renomowanymi kontrahentami pozwalają naszej firmie na realizację różnorodnych zleceń

Współpraca z firmami i obsługa dostaw

Zgromadzone przez lata doświadczenie pozwoliło nam stworzyć wszechstronną ofertę usług transportowych i związanych z transportem. Dysponujemy pełnym zasięgiem krajowym i zawsze jesteśmy na czas. Powierzenie nam logistyki zaopatrzenia to pewność, że ładunek bezpiecznie i na czas dotrze w wyznaczone miejsce. Do każdego zlecenia - indywidualne podejście. Obsługa dostaw w naszej realizacji to szybkie przyjmowanie ładunków na stan magazynowy i precyzyjna weryfikacja każdej dostawy. Podczas przeładunku/rozładunku wstępnie kontrolujemy poprawność dostawy – sprawdzamy i rejestrujemy ewentualne uszkodzenia, sprawdzamy dostęp do zawartości i zabezpieczenie towaru takie jak plomby na kontenerach.

Outsourcing dostaw na terenie całego kraju

Obsługa zaopatrzenia to system logistyczny ściśle powiązany z rynkiem, stosowany dla utrzymania równowagi pomiędzy potrzebami towarowymi i materiałowymi a kosztami. Zaopatrzenie z utrzymaniem zapasów jest popularną metodą zabezpieczenia, polegającą na posiadaniu zapasu materiałów, lub towarów w magazynie, na okoliczność pokrycia zapotrzebowania w firmie. Przedsiębiorstwa stosujące takie strategie przestają być zależne od opóźnień dostaw, czy podatne na zmiany popytu.

Europejski poziom systemu logistycznego

W dzisiejszych czasach wysoka jakość obsługi Klienta zależy w największym stopniu od organizacji logistyki. Umożliwiamy więc firmom poprawę ich konkurencyjności oraz wzrost sprzedaży produktów poprzez oferowanie najwyższych standardów w obsłudze dostaw. Realizujemy wszystkie zlecenia logistyczne bez względu na:

 • ilość ładunku
 • odległości
 • stopień trudności transportu
 • tonaż ładunku
 • rodzaj ładunku
 • zakresu zabezpieczania ładunku

Transport wielobranżowy czyli wszechstronność usług

W dziedzinie obsługi dostaw prowadzimy również kompleksową organizację logistyki związaną z przewozem mebli i akcesoriów ze sklepów, magazynów i punktów zaopatrzenia takich marek jak IKEA, TIMBEX i AGATA MEBLE. Z nami zakup nowego regału bez wychodzenia z domu jest prostą formalnością. Nasi logistycy odbiorą meble z Ikei w Łodzi i dostarczą do Szczecina, gdzie zajmą się również wniesieniem go na piętro i montażem. Jeśli urządzanie Państwo nowe biuro, nadchodzi czas odbioru mebli a nowe pomieszczenia będą gotowe dopiero za kilka dni, nic nie stoi na przeszkodzie by odebrać ładunek i przechować go u nas. Część naszej firmowej oferty to wynajem przestrzeni magazynowej, dysponujemy miejscami przygotowanymi do długo- i krótkoterminowych składów, wyposażonymi w niezawodne systemy alarmowe, monitorowane i pilnowane całą dobę.

Najlepsza realizacja obsługi dostaw

Obsługa dostaw to poprawnie zorganizowany łańcuch logistyczny, czyli efektowna obsługa Klienta naszych Kontrahentów i oszczędności kosztów. Gwarantujemy:

 • dostawy w odpowiednim czasie,
 • dostawy we właściwym stanie,
 • dostawy we właściwej ilości
 • usługi w odpowiednich kosztach

Przeprowadzki, Transport, Bagażówka, Autoholowanie

Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów

Dlaczego Master - Transport?

Jesteśmy firmą przewozową z długoletnim doświadczeniem. Świadczymy usługi transportowe na terenie całego kraju, wykonując zlecenia szybko i terminowo. Zapewniamy fachową pomoc w przeprowadzkach mieszkań i biur. Oferujemy przewóz bagażu dla firm i osób prywatnych.

Nasz standard

Proponujemy naszym Klientom profesjonalne usługi transportowe i przewozowe. Oferujemy bezpieczny przewóz bagażowy na terenie Szczecina i okolic. Cenę transportu ustalamy indywidualnie. Gwarantujemy pomoc w załadunku i rozładunku bagażu oraz towaru. Transportujemy dla Państwa: meble, sprzęt RTV i AGD, okna, stelaże i inne.

Jesteśmy dyspozycyjni przez 24h

Posiadamy specjalistyczną flotę samochodową do transportu i przewozu bagażów. Wszystkie nasze bagażówki prowadzone są przez doświadczonych kierowców. Realizujemy praktycznie każde zlecenie! Pracę wykonujemy zarówno w dzień, jak i w nocy. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą!

Dane Kontaktowe

 • MASTER -TRANSPORT
  Os. Skarbówek 49
  71-450 Szczecin
 • Tel. 798 646 101
  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • NIP: 8513257079

TAXI BAGAŻ

 • Tel. 798 646 101

Godziny otwarcia

 • Poniedziałek – Niedziela
  24h

Tanie przeprowadzki
mieszkań i firm
przez 24h
7 dni w tygodniu

Tel. 798 646 101

Nasza flota

Przeprowadzki - Transport - Taxi Bagażowe

Transport sieciowy

Przeprowadzki - Transport - Taxi Bagażowe

Usługi dodatkowe

Przeprowadzki - Transport - Taxi Bagażowe

Copyright © 2020 www.master-transport.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.