• Transport AGATA MEBLE transport sieciowy

  Transport AGATA MEBLE

  Gwarantujemy bezpieczeństwo ładunku podczas przewozu

  Transport sieciowy
 • Transport AGATA MEBLE transport sieciowy

Transport AGATA MEBLE

Usługi transportowe i związane z przewozem – zapraszamy do kontaktu i zapoznawania się ze szczegółami naszej oferty

Profesjonalny transport mebli z AGATA MEBLE

Realizacja nowoczesnych usług transportowych wymaga podejścia systemowego, które bez doskonałej znajomości branży oraz korzystających z usług sektorów rynku, byłoby niemożliwe. Cenieni przez Klientów ze względu na swoje doświadczenie oferujemy wyszukiwanie kontrahentów dla transportowych usługodawców i zleceniodawców. Z naszą pomocą można zyskać nowe możliwości biznesowe, zwiększyć obroty i zmniejszyć liczbę pustych przebiegów dzięki szerokiej gamie międzynarodowych ofert wolnych powierzchni ładunkowych i frachtów dla przewoźników spedytorów oraz firm produkcyjnych i handlowych.

Przewóz i montaż mebli biurowych i sklepowych

Ważną częścią naszej działalności jest współpraca z salonami sprzedaży takich marek jak Agata Meble, IKEA i Timbex – usługi transportu sieciowego dotyczą również obsługi ruchu towarowego miedzy sklepami a ich Klientami. Gwarancja bezpieczeństwa ładunku, zarówno podczas przewozu jak i wnoszenia do pomieszczeń przeznaczenia, sprawność realizacji każdego zlecenia łącznie z montażem zakupionych mebli i usługą włączania ich do już istniejących zestawów (w biurach, sklepach i mieszkaniach) to również nasze wizytówki.


Przeprowadzki, Transport, Bagażówka, Autoholowanie

Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów

Dlaczego Master - Transport?

Jesteśmy firmą przewozową z długoletnim doświadczeniem. Świadczymy usługi transportowe na terenie całego kraju, wykonując zlecenia szybko i terminowo. Zapewniamy fachową pomoc w przeprowadzkach mieszkań i biur. Oferujemy przewóz bagażu dla firm i osób prywatnych.

Nasz standard

Proponujemy naszym Klientom profesjonalne usługi transportowe i przewozowe. Oferujemy bezpieczny przewóz bagażowy na terenie Szczecina i okolic. Cenę transportu ustalamy indywidualnie. Gwarantujemy pomoc w załadunku i rozładunku bagażu oraz towaru. Transportujemy dla Państwa: meble, sprzęt RTV i AGD, okna, stelaże i inne.

Jesteśmy dyspozycyjni przez 24h

Posiadamy specjalistyczną flotę samochodową do transportu i przewozu bagażów. Wszystkie nasze bagażówki prowadzone są przez doświadczonych kierowców. Realizujemy praktycznie każde zlecenie! Pracę wykonujemy zarówno w dzień, jak i w nocy. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą!

Dane Kontaktowe

 • MASTER -TRANSPORT
  Os. Skarbówek 49
  71-450 Szczecin
 • Tel. 798 646 101
  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • NIP: 8513257079

TAXI BAGAŻ

 • Tel. 798 646 101

Godziny otwarcia

 • Poniedziałek – Niedziela
  24h

Tanie przeprowadzki
mieszkań i firm
przez 24h
7 dni w tygodniu

Tel. 798 646 101

Nasza flota

Przeprowadzki - Transport - Taxi Bagażowe

Transport sieciowy

Przeprowadzki - Transport - Taxi Bagażowe

Usługi dodatkowe

Przeprowadzki - Transport - Taxi Bagażowe

Copyright © 2020 www.master-transport.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.