• Transport materiałów budowlanych Szczecin

  Usługi transportowe

  Przygotowujemy i dobieramy odpowiedni środek transportu do bezpiecznego przewozu materiałów budowlanych

  Transport materiałów budowlanych Szczecin
 • Transport materiałów budowlanych Szczecin

Transport materiałów budowlanych

Współpraca z nami oznacza możliwość skorzystania z pojazdów wyposażonych w HDS - hydrauliczny dźwig samochodowy.

Fachowy załadunek i przewóz materiałów budowlanych

O wyborze do transportu materiałów budowlanych naszej firmy decyduje nie tylko możliwość ładunku bocznego, czy możliwość korzystania z windy do750 kg, ale przede wszystkim względy praktyczne i ekonomiczne. Przede wszystkim jesteśmy w stanie dotrzeć bezpośrednio do miejsca, gdzie dane materiały są właśnie potrzebne. Nie każda firma transportowa jest w stanie sprostać takiemu zadaniu jak transport materiałów budowlanych. Trzeba posiadać nie tylko odpowiednie samochody, lecz również doświadczenie związane z przewozem tego typu ładunków. Z punktu widzenia logistyki materiały budowlane dzielimy na masowe i drobnicowe – każda kategoria wymaga odpowiedniego przygotowania oraz doświadczenia. Wybierając sposób przewozu materiałów budowlanych należy uwzględnić przede wszystkim ich masę i objętość, możliwość zapakowania (związania), odległość, na jaką trzeba przewieźć ładunek, a także warunki drogowe i atmosferyczne. W samochodowy transport materiałów budowlanych zazwyczaj zaangażowane są specjalnie przystosowane samochody ciężarowe. Współpraca z nami oznacza możliwość skorzystania z pojazdów wyposażonych w HDS (hydrauliczny dźwig samochodowy). Niezależnie od wybranego środka transportu, powierzony nam ładunek zawsze zostaje na czas transportu dokładnie zabezpieczony. Zatrudniamy wyłącznie takich pracowników, którzy mają doświadczenie w odpowiednim zabezpieczaniu ładunku dla ochrony przewożonych materiałów oraz innych uczestników ruchu.


Przeprowadzki, Transport, Bagażówka, Autoholowanie

Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów

Dlaczego Master - Transport?

Jesteśmy firmą przewozową z długoletnim doświadczeniem. Świadczymy usługi transportowe na terenie całego kraju, wykonując zlecenia szybko i terminowo. Zapewniamy fachową pomoc w przeprowadzkach mieszkań i biur. Oferujemy przewóz bagażu dla firm i osób prywatnych.

Nasz standard

Proponujemy naszym Klientom profesjonalne usługi transportowe i przewozowe. Oferujemy bezpieczny przewóz bagażowy na terenie Szczecina i okolic. Cenę transportu ustalamy indywidualnie. Gwarantujemy pomoc w załadunku i rozładunku bagażu oraz towaru. Transportujemy dla Państwa: meble, sprzęt RTV i AGD, okna, stelaże i inne.

Jesteśmy dyspozycyjni przez 24h

Posiadamy specjalistyczną flotę samochodową do transportu i przewozu bagażów. Wszystkie nasze bagażówki prowadzone są przez doświadczonych kierowców. Realizujemy praktycznie każde zlecenie! Pracę wykonujemy zarówno w dzień, jak i w nocy. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą!

Dane Kontaktowe

 • MASTER -TRANSPORT
  Os. Skarbówek 49
  71-450 Szczecin
 • Tel. 798 646 101
  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • NIP: 8513257079

TAXI BAGAŻ

 • Tel. 798 646 101

Godziny otwarcia

 • Poniedziałek – Niedziela
  24h

Tanie przeprowadzki
mieszkań i firm
przez 24h
7 dni w tygodniu

Tel. 798 646 101

Nasza flota

Przeprowadzki - Transport - Taxi Bagażowe

Transport sieciowy

Przeprowadzki - Transport - Taxi Bagażowe

Usługi dodatkowe

Przeprowadzki - Transport - Taxi Bagażowe

Copyright © 2020 www.master-transport.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.