• Bagażówki RTV i AGD

  Bagażówki Szczecin

  Oferujemy kompleksowe opróżnianie mieszkań ze wszelkich zbędnych przedmiotów, także wielkogabarytowych

  Bagażówki RTV i AGD
 • Bagażówki RTV i AGD

Bagażówki RTV i AGD

Nasi doświadczeni pracownicy wiedzą jak obchodzić się z powierzonym mieniem. Naszym Klientom gwarantujemy bezpieczeństwo ładunku na każdym etapie podróży.

Profesjonalne usługi transportu RTV i AGD

Sprzęt RTV oraz artykuły gospodarstwa domowego należą do ładunków wymagających specjalnej troski i doświadczenia. Podstawą są samochody dostawcze przystosowane do przewozu obiektów różnej wielkości, w dalszej kolejności liczy się doświadczenie kierowcy oraz znajomość trasy pod kątem jakości nawierzchni oraz taki dobór szybkości by zapobiec uszkodzeniu ładunku przy pomocy wibracji. Takie podejście gwarantuje dostarczenie powierzonego mienia pod wskazany adres w stanie nienaruszonym, świadczymy również pomoc przy przeładunku. W dziedzinie przewozu bagażowego RTV i AGD obsługujemy placówki handlowe w Szczecinie i okolicach. Dzięki nam Klienci nie posiadający samochodów przystosowanych do przewozu pralek, lodówek, zestawów kina domowego, głośników i innych obiektów o niestandardowych wymiarach po nabyciu nowych akcesoriów nie muszą się martwić o ich transport do domu. Nasi wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy wiedzą jak obchodzić się z powierzonym mieniem, gwarantujemy bezpieczeństwo ładunku na każdym etapie podróży. Obsługujemy zlecenia związane z przewozem piekarników, sprzętu elektronicznego, luster, telewizorów, akwariów, sprzętu biurowego i innych.


Przeprowadzki, Transport, Bagażówka, Autoholowanie

Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów

Dlaczego Master - Transport?

Jesteśmy firmą przewozową z długoletnim doświadczeniem. Świadczymy usługi transportowe na terenie całego kraju, wykonując zlecenia szybko i terminowo. Zapewniamy fachową pomoc w przeprowadzkach mieszkań i biur. Oferujemy przewóz bagażu dla firm i osób prywatnych.

Nasz standard

Proponujemy naszym Klientom profesjonalne usługi transportowe i przewozowe. Oferujemy bezpieczny przewóz bagażowy na terenie Szczecina i okolic. Cenę transportu ustalamy indywidualnie. Gwarantujemy pomoc w załadunku i rozładunku bagażu oraz towaru. Transportujemy dla Państwa: meble, sprzęt RTV i AGD, okna, stelaże i inne.

Jesteśmy dyspozycyjni przez 24h

Posiadamy specjalistyczną flotę samochodową do transportu i przewozu bagażów. Wszystkie nasze bagażówki prowadzone są przez doświadczonych kierowców. Realizujemy praktycznie każde zlecenie! Pracę wykonujemy zarówno w dzień, jak i w nocy. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą!

Dane Kontaktowe

 • MASTER -TRANSPORT
  Os. Skarbówek 49
  71-450 Szczecin
 • Tel. 798 646 101
  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • NIP: 8513257079

TAXI BAGAŻ

 • Tel. 798 646 101

Godziny otwarcia

 • Poniedziałek – Niedziela
  24h

Tanie przeprowadzki
mieszkań i firm
przez 24h
7 dni w tygodniu

Tel. 798 646 101

Nasza flota

Przeprowadzki - Transport - Taxi Bagażowe

Transport sieciowy

Przeprowadzki - Transport - Taxi Bagażowe

Usługi dodatkowe

Przeprowadzki - Transport - Taxi Bagażowe

Copyright © 2020 www.master-transport.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.