• Montaż i demontaż mebli usługi dodatkowe

  Montaż i demontaż mebli

  Nasza firma zajmuje sie montażem wszelkiego rodzaju mebli

  Usługi dodatkowe
 • Montaż i demontaż mebli usługi dodatkowe

Montaż i demontaż mebli

Usługi transportowe i związane z transportem – zapraszamy do kontaktu i zapoznawania się ze szczegółami naszej oferty

Zapewniamy pomoc w montażu i demontażu mebli

Realizacja usług to także sytuacja i okoliczności. Warunki architektoniczne mogą nie sprzyjać, przenoszenie rzeczy ze względu na ich ciężar albo nieporęczność może być dodatkowo utrudnione i niepotrzebnie zabrać czas, albo wręcz zepsuć cały dzień. Przykładów może być mnóstwo. Gabinet kadr trzeba przenieść z jednego skrzydła budynku do drugiego, albo znieść do piwnicy stare biurka i na ich miejsce wnieść nowy komplet konferencyjny? A może trzeba umieścić w magazynie meble i dokumenty z biur na piętrze, na czas ich remontu? Również taki transport jest naszą domeną.

Profesjonalna realizacja zleceń

Meble wielkogabarytowe wymagają demontażu na czas transportu. Trudno byłoby przecież zamawiać dźwig, by wstawić do mieszkania kredens używając drzwi balkonowych, skoro nie da się manewrować meblem w ciasnych korytarzach i wąskich schodach. Tego typu konieczności dotykają nas nie tylko w przypadku przenosin pokojów, czy przeprowadzek mieszkań. Niektóre meble odznaczają się złożonością, którą ich nabywca może nie mieć czasu zaprzątać sobie głowy. Ale taka sytuacja nie jest żadnym problemem. Najmiemy się nie tylko odbiorem zakupionych mebli, dostarczeniem ich do Państwa domu i zmontowaniem. Zjawimy się również gdy okaże się, że nowe łóżko jest wadliwe, albo nie spełnia oczekiwań i trzeba je zwrócić do sklepu. Dokonamy starannego demontażu, przeniesienia do samochodu i transportu do miejsca docelowego. Realizując zlecenia dla sieci sprzedaży IKEA, TIMBEX i AGATA MEBLE znamy wymagania techniczne i metody konstrukcji wszystkich mebli z oferty wspomnianych marek.


Przeprowadzki, Transport, Bagażówka, Autoholowanie

Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów

Dlaczego Master - Transport?

Jesteśmy firmą przewozową z długoletnim doświadczeniem. Świadczymy usługi transportowe na terenie całego kraju, wykonując zlecenia szybko i terminowo. Zapewniamy fachową pomoc w przeprowadzkach mieszkań i biur. Oferujemy przewóz bagażu dla firm i osób prywatnych.

Nasz standard

Proponujemy naszym Klientom profesjonalne usługi transportowe i przewozowe. Oferujemy bezpieczny przewóz bagażowy na terenie Szczecina i okolic. Cenę transportu ustalamy indywidualnie. Gwarantujemy pomoc w załadunku i rozładunku bagażu oraz towaru. Transportujemy dla Państwa: meble, sprzęt RTV i AGD, okna, stelaże i inne.

Jesteśmy dyspozycyjni przez 24h

Posiadamy specjalistyczną flotę samochodową do transportu i przewozu bagażów. Wszystkie nasze bagażówki prowadzone są przez doświadczonych kierowców. Realizujemy praktycznie każde zlecenie! Pracę wykonujemy zarówno w dzień, jak i w nocy. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą!

Dane Kontaktowe

 • MASTER -TRANSPORT
  Os. Skarbówek 49
  71-450 Szczecin
 • Tel. 798 646 101
  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • NIP: 8513257079

TAXI BAGAŻ

 • Tel. 798 646 101

Godziny otwarcia

 • Poniedziałek – Niedziela
  24h

Tanie przeprowadzki
mieszkań i firm
przez 24h
7 dni w tygodniu

Tel. 798 646 101

Nasza flota

Przeprowadzki - Transport - Taxi Bagażowe

Transport sieciowy

Przeprowadzki - Transport - Taxi Bagażowe

Usługi dodatkowe

Przeprowadzki - Transport - Taxi Bagażowe

Copyright © 2020 www.master-transport.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.