• Wnoszenie i znoszenie usługi dodatkowe

  Wnoszenie i znoszenie

  Oferujemy profesjonalną pomoc w przeprowadzkach oraz wnoszeniu i znoszeniu mebli

  Usługi dodatkowe
 • Wnoszenie i znoszenie usługi dodatkowe

Wnoszenie - znoszenie

Usługi transportowe i związane z transportem – zapraszamy do kontaktu i zapoznawania się ze szczegółami naszej oferty

Zapewniamy fachową pomoc we wnoszeniu i znoszeniu

Realizacja usług to także sytuacja i okoliczności. Warunki architektoniczne mogą nie sprzyjać, przenoszenie rzeczy ze względu na ich ciężar albo nieporęczność może być dodatkowo utrudnione i niepotrzebnie zabrać czas, albo wręcz zepsuć cały dzień. Przykładów może być mnóstwo. Gabinet kadr trzeba przenieść z jednego skrzydła budynku do drugiego, albo znieść do piwnicy stare biurka i na ich miejsce wnieść nowy komplet konferencyjny? A może trzeba umieścić w magazynie meble i dokumenty z biur na piętrze, na czas ich remontu? Również taki transport jest naszą domeną.

Bezpieczny transport z Master-Transport

Remont łazienki? Trzeba wnieść nową wannę i kartony z terakotą? A może trzeba zrobić miejsce na nową szafę, a stare meble zawieźć znajomym, albo do komisu? W takiej sytuacji na ogół myślimy tylko o transporcie, gdy tymczasem przewozowi towarzyszą dodatkowe okoliczności. Przygotowane do przeniesienia, albo przewozu rzeczy trzeba zwykle znieść na parter, albo – w przypadku braku miejsca pod domem, czy budynkiem firmy – dostarczyć na parking, gdzie czeka transport. Podobnie przy dowiezieniu mebelków. Często lepiej będzie nie podejmować się wszystkiego na własną rękę i skorzystać z pomocy fachowców. Realizujemy krótkodystansowe zlecenia transportu – z piętra na parter, z parkingu do kuchni, realizujemy również przewóz prowiantu dla kuchni i magazynów, z hurtowni do stanowisk kucharskich. Dodatkową specjalizacją naszej firmy jest obsługa zleceń związanych z zakupami w salonach sprzedaży takich marek jak IKEA, Agata Meble, Timbex


Przeprowadzki, Transport, Bagażówka, Autoholowanie

Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów

Dlaczego Master - Transport?

Jesteśmy firmą przewozową z długoletnim doświadczeniem. Świadczymy usługi transportowe na terenie całego kraju, wykonując zlecenia szybko i terminowo. Zapewniamy fachową pomoc w przeprowadzkach mieszkań i biur. Oferujemy przewóz bagażu dla firm i osób prywatnych.

Nasz standard

Proponujemy naszym Klientom profesjonalne usługi transportowe i przewozowe. Oferujemy bezpieczny przewóz bagażowy na terenie Szczecina i okolic. Cenę transportu ustalamy indywidualnie. Gwarantujemy pomoc w załadunku i rozładunku bagażu oraz towaru. Transportujemy dla Państwa: meble, sprzęt RTV i AGD, okna, stelaże i inne.

Jesteśmy dyspozycyjni przez 24h

Posiadamy specjalistyczną flotę samochodową do transportu i przewozu bagażów. Wszystkie nasze bagażówki prowadzone są przez doświadczonych kierowców. Realizujemy praktycznie każde zlecenie! Pracę wykonujemy zarówno w dzień, jak i w nocy. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą!

Dane Kontaktowe

 • MASTER -TRANSPORT
  Os. Skarbówek 49
  71-450 Szczecin
 • Tel. 798 646 101
  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • NIP: 8513257079

TAXI BAGAŻ

 • Tel. 798 646 101

Godziny otwarcia

 • Poniedziałek – Niedziela
  24h

Tanie przeprowadzki
mieszkań i firm
przez 24h
7 dni w tygodniu

Tel. 798 646 101

Nasza flota

Przeprowadzki - Transport - Taxi Bagażowe

Transport sieciowy

Przeprowadzki - Transport - Taxi Bagażowe

Usługi dodatkowe

Przeprowadzki - Transport - Taxi Bagażowe

Copyright © 2020 www.master-transport.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.