• Przygotowanie do transportu usługi dodatkowe

  Przygotowanie do transportu

  Zapewniamy fachowe przygotowanie towaru do bezpiecznego przetransportowania - szeroka oferta usług

  Usługi dodatkowe
 • Przygotowanie do transportu usługi dodatkowe

Przygotowanie do transportu

Usługi transportowe i związane z transportem – zapraszamy do kontaktu i zapoznawania się ze szczegółami naszej oferty

Zapewniamy profesjonalne przygotowanie do transportu

Realizacja usług to także sytuacja i okoliczności. Warunki architektoniczne mogą nie sprzyjać, przenoszenie rzeczy ze względu na ich ciężar albo nieporęczność może być dodatkowo utrudnione i niepotrzebnie zabrać czas, albo wręcz zepsuć cały dzień. Przykładów może być mnóstwo. Gabinet kadr trzeba przenieść z jednego skrzydła budynku do drugiego, albo znieść do piwnicy stare biurka i na ich miejsce wnieść nowy komplet konferencyjny? A może trzeba umieścić w magazynie meble i dokumenty z biur na piętrze, na czas ich remontu? Również taki transport jest naszą domeną.

Dopasowujemy się do potrzeb Klientów

Dzień przeprowadzki, zwykle odznaczony uprzednio w kalendarzu kojarzy się zwykle z bałaganem i stresem. Rozkładanie mebli, foliowanie części, segregowanie przedmiotów i podział ładunku ze względu na rodzaj. Odpowiednie metody pakowania każdego typu mienia, towaru, narzędzi i sprzętu. Stosowne zabezpieczenia, pojemniki i pudełka z kartonu i styropianu. Folie ładunkowe, folie bąbelkowe, skrzynie z drewna, plastiku, żywicy syntetycznej. Wszystko razem potrafi wyglądać na niezły rozgardiasz. A jeśli trzeba się jeszcze zatroszczyć o chłodnie do transportu żywności i jakieś dodatkowe, niestandardowe materiały zabezpieczające? Najlepiej będzie zlecić wszystko nam. Nasi specjaliści rozumieją wszystkie potrzeby i każdą strategię, możecie być Państwo pewni, iż wykażą się pełnym profesjonalizmem na każdym odcinku transportów i przeprowadzek. Co ważne - przygotowanie do transportu nie pociąga za sobą konieczności skorzystania z naszych usług transportowych, możemy zając się samym pakowaniem, lub załadunkiem przewożonych rzeczy na środki transportowe Klienta. W miejscu docelowym zajmiemy się rozładunkiem i rozpakowaniem, na podstawie sporządzonych uprzednio notatek i wszelkich wytycznych Klienta. Usługa przygotowania do transportu to także część oferty związanej z obsługą zamówień salonów sprzedaży IKEA, Agata Meble i Timbex.


Przeprowadzki, Transport, Bagażówka, Autoholowanie

Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów

Dlaczego Master - Transport?

Jesteśmy firmą przewozową z długoletnim doświadczeniem. Świadczymy usługi transportowe na terenie całego kraju, wykonując zlecenia szybko i terminowo. Zapewniamy fachową pomoc w przeprowadzkach mieszkań i biur. Oferujemy przewóz bagażu dla firm i osób prywatnych.

Nasz standard

Proponujemy naszym Klientom profesjonalne usługi transportowe i przewozowe. Oferujemy bezpieczny przewóz bagażowy na terenie Szczecina i okolic. Cenę transportu ustalamy indywidualnie. Gwarantujemy pomoc w załadunku i rozładunku bagażu oraz towaru. Transportujemy dla Państwa: meble, sprzęt RTV i AGD, okna, stelaże i inne.

Jesteśmy dyspozycyjni przez 24h

Posiadamy specjalistyczną flotę samochodową do transportu i przewozu bagażów. Wszystkie nasze bagażówki prowadzone są przez doświadczonych kierowców. Realizujemy praktycznie każde zlecenie! Pracę wykonujemy zarówno w dzień, jak i w nocy. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą!

Dane Kontaktowe

 • MASTER -TRANSPORT
  Os. Skarbówek 49
  71-450 Szczecin
 • Tel. 798 646 101
  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • NIP: 8513257079

TAXI BAGAŻ

 • Tel. 798 646 101

Godziny otwarcia

 • Poniedziałek – Niedziela
  24h

Tanie przeprowadzki
mieszkań i firm
przez 24h
7 dni w tygodniu

Tel. 798 646 101

Nasza flota

Przeprowadzki - Transport - Taxi Bagażowe

Transport sieciowy

Przeprowadzki - Transport - Taxi Bagażowe

Usługi dodatkowe

Przeprowadzki - Transport - Taxi Bagażowe

Copyright © 2020 www.master-transport.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.