• Przeprowadzki krajowe

  Przeprowadzki

  Gwarantujemy spokojną relokację do dowolnego miejsca na terenie całego kraju

  Przeprowadzki krajowe
 • Przeprowadzki krajowe

Przeprowadzki krajowe

Umożliwiamy przeprowadzkę mieszkań, domów i biur z dowolnego regionu Polski do Szczecina, lub ze Szczecina do dowolnej wskazanej lokalizacji.

Bezpieczny przewóz rzeczy i zaoszczędzony czas

Realizujemy zlecenia na organizację przeprowadzek nie tylko w Szczecinie i okolicach, ale i na terenie całej Polski. Jak profesjonaliści nie ograniczamy się w tej dziedzinie wyłącznie do przeprowadzek mieszkań, również wiele firm zmienia swoją lokalizację. Dzięki doświadczeniu możemy zaoferować Państwu wyjątkowy komfort usług i nowoczesną realizację każdego zlecenia. Większość z nas pamięta czasy, gdy przeprowadzki kojarzyły się głownie z bałaganem oraz kłopotami wynikłymi z konieczności załatwiania wielu spraw związanych między innymi z logistyką. Dziś wszystko przebiega prościej, umożliwiamy przeprowadzkę mieszkań, domów i biur z dowolnego regionu Polski do Szczecina lub ze Szczecina do dowolnej wskazanej lokalizacji. Oferujemy organizację przeprowadzek w trzech formach - ekonomicznej, standardowej i kompleksowej.

Przeprowadzka ekonomiczna
w tej kategorii właściciel, lub właściciele inwentarza przygotowują rzeczy do transportu, zaś naszym zadaniem jest umieszczenie ich w samochodzie (lub samochodach) i transport, zaś po przybyciu do nowej lokalizacji – rozładunek i przeniesienie rzeczy do nowych pokoi, albo pomieszczeń nowego biura. Dysponujemy kocami transportowymi, narzędziami do demontażu i montażu mebli oraz wózkami transportowymi.
Przeprowadzka standardowa
pracownicy naszej firmy nie pakują drobnych rzeczy, zajmują się tylko demontażem i montażem mebli, zabezpieczeniem ich oraz zniesieniem do auta i wniesieniem do nowego miejsca zamieszkania. W tym wariancie przeprowadzki oferujemy zabezpieczenie inwentarza, takie jak ochrona przed warunkami atmosferycznymi, czy zabezpieczenie drzwiczek i szuflad mebli.
Przeprowadzka kompleksowa
w cenie usługi są materiały zabezpieczające, miedzy innymi kartony, taśmy, papier pakowy, folia stretch, folia bąbelkowa, koce, pasy i inne. W tym wariancie przeprowadzki, nasi pracownicy zajmują się wszystkim łącznie z pakowaniem drobnych rzeczy, demontażem i montażem mebli, zabezpieczeniem, transportem i szczegółowym rozładunkiem.

Przeprowadzki, Transport, Bagażówka, Autoholowanie

Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów

Dlaczego Master - Transport?

Jesteśmy firmą przewozową z długoletnim doświadczeniem. Świadczymy usługi transportowe na terenie całego kraju, wykonując zlecenia szybko i terminowo. Zapewniamy fachową pomoc w przeprowadzkach mieszkań i biur. Oferujemy przewóz bagażu dla firm i osób prywatnych.

Nasz standard

Proponujemy naszym Klientom profesjonalne usługi transportowe i przewozowe. Oferujemy bezpieczny przewóz bagażowy na terenie Szczecina i okolic. Cenę transportu ustalamy indywidualnie. Gwarantujemy pomoc w załadunku i rozładunku bagażu oraz towaru. Transportujemy dla Państwa: meble, sprzęt RTV i AGD, okna, stelaże i inne.

Jesteśmy dyspozycyjni przez 24h

Posiadamy specjalistyczną flotę samochodową do transportu i przewozu bagażów. Wszystkie nasze bagażówki prowadzone są przez doświadczonych kierowców. Realizujemy praktycznie każde zlecenie! Pracę wykonujemy zarówno w dzień, jak i w nocy. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą!

Dane Kontaktowe

 • MASTER -TRANSPORT
  Os. Skarbówek 49
  71-450 Szczecin
 • Tel. 798 646 101
  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • NIP: 8513257079

TAXI BAGAŻ

 • Tel. 798 646 101

Godziny otwarcia

 • Poniedziałek – Niedziela
  24h

Tanie przeprowadzki
mieszkań i firm
przez 24h
7 dni w tygodniu

Tel. 798 646 101

Nasza flota

Przeprowadzki - Transport - Taxi Bagażowe

Transport sieciowy

Przeprowadzki - Transport - Taxi Bagażowe

Usługi dodatkowe

Przeprowadzki - Transport - Taxi Bagażowe

Copyright © 2020 www.master-transport.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.