• Transport IKEA transport sieciowy

  Transport IKEA

  Zajmujemy się profesjonalnym transportem mebli, agd i innych przedmiotów na terenie kraju i za granicą

  Transport sieciowy
 • Transport IKEA transport sieciowy

Transport IKEA

Usługi transportowe i związane z transportem – zapraszamy do kontaktu i zapoznawania się ze szczegółami naszej oferty

Fachowy transport mebli z IKEA

Nawet niewielkie pomieszczenia mogą oznaczać długie pakowanie. Meble, które w salonie sprzedaży wyglądają atrakcyjnie wymagają jeszcze, by je ktoś zmontował zgodnie z instrukcją i zaleceniami producenta. Mamy doświadczenie w realizacji usług przewozu i montażu mebli z salonów IKEA, Agata Meble i Timbex, obsługujemy również kursy do magazynów komisów meblowych oraz zlecenia odbioru mebli kupionych przez internet. Dwa kliknięcia myszką i jeden telefon – tyle wystarczy by podziwiany na monitorze komplet zaczął ozdabiać salon. Czym jeszcze się zajmujemy?

Szeroka oferta dla firm i osób prywatnych

Realizacja nowoczesnych usług transportowych wymaga podejścia systemowego, które bez doskonałej znajomości branży oraz korzystających z usług sektorów rynku, byłoby niemożliwe. Cenieni przez Klientów ze względu na swoje doświadczenie oferujemy wyszukiwanie kontrahentów dla transportowych usługodawców i zleceniodawców. Z naszą pomocą można zyskać nowe możliwości biznesowe, zwiększyć obroty i zmniejszyć liczbę pustych przebiegów dzięki szerokiej gamie międzynarodowych ofert wolnych powierzchni ładunkowych i frachtów dla przewoźników spedytorów oraz firm produkcyjnych i handlowych. Ważną częścią naszej działalności jest współpraca z salonami sprzedaży takich marek jak IKEA, Agata Meble i Timbex – usługi transportu sieciowego dotyczą również obsługi ruchu towarowego między sklepami, a ich Klientami.


Przeprowadzki, Transport, Bagażówka, Autoholowanie

Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów

Dlaczego Master - Transport?

Jesteśmy firmą przewozową z długoletnim doświadczeniem. Świadczymy usługi transportowe na terenie całego kraju, wykonując zlecenia szybko i terminowo. Zapewniamy fachową pomoc w przeprowadzkach mieszkań i biur. Oferujemy przewóz bagażu dla firm i osób prywatnych.

Nasz standard

Proponujemy naszym Klientom profesjonalne usługi transportowe i przewozowe. Oferujemy bezpieczny przewóz bagażowy na terenie Szczecina i okolic. Cenę transportu ustalamy indywidualnie. Gwarantujemy pomoc w załadunku i rozładunku bagażu oraz towaru. Transportujemy dla Państwa: meble, sprzęt RTV i AGD, okna, stelaże i inne.

Jesteśmy dyspozycyjni przez 24h

Posiadamy specjalistyczną flotę samochodową do transportu i przewozu bagażów. Wszystkie nasze bagażówki prowadzone są przez doświadczonych kierowców. Realizujemy praktycznie każde zlecenie! Pracę wykonujemy zarówno w dzień, jak i w nocy. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą!

Dane Kontaktowe

 • MASTER -TRANSPORT
  Os. Skarbówek 49
  71-450 Szczecin
 • Tel. 798 646 101
  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • NIP: 8513257079

TAXI BAGAŻ

 • Tel. 798 646 101

Godziny otwarcia

 • Poniedziałek – Niedziela
  24h

Tanie przeprowadzki
mieszkań i firm
przez 24h
7 dni w tygodniu

Tel. 798 646 101

Nasza flota

Przeprowadzki - Transport - Taxi Bagażowe

Transport sieciowy

Przeprowadzki - Transport - Taxi Bagażowe

Usługi dodatkowe

Przeprowadzki - Transport - Taxi Bagażowe

Copyright © 2020 www.master-transport.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.