• Przeprowadzki biur w Szczecinie

  Przeprowadzki

  Przeprowadzka firmy z naszą rzetelną i doświadczoną ekipą przebiega zawsze sprawnie i bezstresowo

  Przeprowadzki biur w Szczecinie
 • Przeprowadzki biur w Szczecinie

Przeprowadzki biur w Szczecinie

Przeprowadzki biur w naszym wykonaniu to błyskawiczne przenosiny do nowego lokalu. To przecież zrozumiałe, że zależy Państwu na czasie - zbyt długa przerwa w pracy firmy oznacza straty.

Szybka przeprowadzka firmowa z Master-Transport

W historii każdej firmy przychodzi etap, kiedy trzeba się przenieść do miejsca, które lepiej spełnia oczekiwania pod względem powierzchni, warunków pracy i lokalizacji. Zmienią się warunki dojazdowe, skomunikowanie z innymi rejonami miasta, obecność parkingów i mnóstwo innych spraw. Przeniesienie biura potrafi być jednak sporym problemem. Ruch na drogach i korki skłaniają do myślenia o konieczności kilku przejazdów tą samą trasą, w różnym czasie i przy różnych warunkach pogodowych. Sama elektronika i dokumenty to zwykle kilka dni. A urządzenia, konstrukcje ponadgabarytowe (sejfy i np. kserokopiarki starszych typów) mogą przedstawiać się jako problem nie do rozwiązania. Przeprowadzka biura potrafi wyglądać na zamieszanie, którego każdy chciałby uniknąć. Lepiej więc zatrudnić firmę zewnętrzną, która nie tylko zajmie się wszystkim począwszy od zaplanowania całej operacji nawet z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem to jeszcze przeprowadzi ją w naprawdę krótkim czasie. Zapraszamy do kontaktu by ustalić dogodny termin – może to być weekend, piątkowe popołudnie albo każdy wskazany przez Państwa dzień i godzina. Pomagamy w pakowaniu, albo po prostu bierzemy je na siebie. Sami organizujemy załadunek, zabezpieczamy, przewozimy, rozpakowujemy. A firma szybko powraca do pracy w nowym lepszym miejscu. Przeprowadzki biur w naszym wykonaniu to błyskawiczne przenosiny do nowego lokalu. To przecież zrozumiałe, że zależy Państwu na czasie - zbyt długa przerwa w pracy firmy oznacza straty. Wiemy też, że nie zawsze jest czas, by wszystko samodzielnie zapakować i bezpiecznie przewieźć, dlatego podobnymi sprawami zajmujemy się zawodowo. Mamy doświadczenie, umiejętności i odpowiednie narzędzia - z nami przeprowadzka biura na pewno nie będzie trudna. Spakujemy cały inwentarz i przeniesiemy pod wskazany adres – szybko, dokładnie i sprawnie. Delikatny sprzęt, meble biurowe, dokumentację, sejfy, obiekty o nietypowych gabarytach. Nawet niewielkie biura to długie pakowanie i konieczność zabezpieczenia kolejnych przedmiotów. Jesteśmy po to, by odciążyć Państwa od kłopotów związanych z przenosinami. Z nami przeprowadzka firmy to tylko formalność.

Fachowe przeniesienie rzeczy do nowego miejsca

Koszty przeprowadzki zorganizowanej przez naszą wyspecjalizowaną firmę zależą od wielu czynników, w tym dystansu, ilości transportowanych rzeczy i ich gabarytów oraz takich usług jak pakowanie i zabezpieczanie mienia. Oczywiście, mogą to zrobić sami pracownicy przenoszonej firmy, ale większość podobnych zadań lepiej zlecić doświadczonej firmie przeprowadzkowej, która gwarantuje oszczędność czasu, zwłaszcza że przed rozpoczęciem przenosin trzeba zadbać o takie sprawy jak:

 • staranne posegregowanie, zapakowanie oraz oznaczenie dokumentów firmowych,
 • opisanie pudeł z rzeczami użytkowanymi przez każdego pracownika
 • spakowanie delikatnych sprzętów biurowych w taki sposób, by się nie poobijały i nie zostały uszkodzone
 • sporządzenie spisu przenoszonych przedmiotów z jednoczesnym przydzieleniem ich do nowych pomieszczeń.

Odpowiednie pakowanie pozwoli sprawnie przenieść rzeczy do nowej siedziby firmy i przyporządkowanie wszystkiego do stosownych stanowisk. Dzięki temu w dniach po przeprowadzce uniknie się chaosu wynikającego z ustawicznego poszukiwania potrzebnych dokumentów i akcesoriów.


Przeprowadzki, Transport, Bagażówka, Autoholowanie

Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów

Dlaczego Master - Transport?

Jesteśmy firmą przewozową z długoletnim doświadczeniem. Świadczymy usługi transportowe na terenie całego kraju, wykonując zlecenia szybko i terminowo. Zapewniamy fachową pomoc w przeprowadzkach mieszkań i biur. Oferujemy przewóz bagażu dla firm i osób prywatnych.

Nasz standard

Proponujemy naszym Klientom profesjonalne usługi transportowe i przewozowe. Oferujemy bezpieczny przewóz bagażowy na terenie Szczecina i okolic. Cenę transportu ustalamy indywidualnie. Gwarantujemy pomoc w załadunku i rozładunku bagażu oraz towaru. Transportujemy dla Państwa: meble, sprzęt RTV i AGD, okna, stelaże i inne.

Jesteśmy dyspozycyjni przez 24h

Posiadamy specjalistyczną flotę samochodową do transportu i przewozu bagażów. Wszystkie nasze bagażówki prowadzone są przez doświadczonych kierowców. Realizujemy praktycznie każde zlecenie! Pracę wykonujemy zarówno w dzień, jak i w nocy. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą!

Dane Kontaktowe

 • MASTER -TRANSPORT
  Os. Skarbówek 49
  71-450 Szczecin
 • Tel. 798 646 101
  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • NIP: 8513257079

TAXI BAGAŻ

 • Tel. 798 646 101

Godziny otwarcia

 • Poniedziałek – Niedziela
  24h

Tanie przeprowadzki
mieszkań i firm
przez 24h
7 dni w tygodniu

Tel. 798 646 101

Nasza flota

Przeprowadzki - Transport - Taxi Bagażowe

Transport sieciowy

Przeprowadzki - Transport - Taxi Bagażowe

Usługi dodatkowe

Przeprowadzki - Transport - Taxi Bagażowe

Copyright © 2020 www.master-transport.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.